DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST
ZITY KABÁTOVÉ

 

 

TAKTO NÁS HODNOTÍ RODIČE A DĚTI:
 
Dobrý den,
moc se mi na tomto táboře líbilo. Určitě pojedu i příští rok.
Máte tam moc hodné vedoucí. Táboráky byly taky super. Režisér Martin byl na place taky senzační a měl plno nápadů. Hlasovky mě bavily. Těším se na další rok, kdy bude tábor.

Kubík Dušek z tábora (účastník)


Dobrý den,
na táboře se mi líbilo strašně moc, ačkoliv zde byl problém se sinicemi v Hracholuské přehradě a velkými pavouky v chatkách. Všechny lektory včetně Martina musím moc a moc pochválit, jak to s námi vydrželi. Nejlepším zpestřením byla návštěva herců ze seriálu Ulice a Jana Maxiána ze skupiny NIGHTWORK. Dalším úžasným zážitkem pro mě byla velká vodní bitva spolu s asistencí příjemné paní uklizečky. Jsem moc ráda, že jsem tento tábor navštívila a pokud mi to čas dovolí, už se těším na další rok a kamarády včetně lektorů.

S pozdravem Kačka Reklová (účastnice)


Na filmovém táboře jsem byla letos prvním rokem, ale myslím že jsme se vůbec nenudili. Natáčení bylo někdy náročné někdy míň. Každopádně jsme skoro pořád něco dělali. A co se týče naší chatky, tam jsme se nenudili ani trochu :)) Chatka č. 24 byla asi prokletá! :D Tábor jsem si užila a jestli pojedu příští rok nebo ne tak to ještě opravdu nevím. :)

Anča Soukupová (účastnice)


Dobrý den,
chtěla bych Vám několika řádky poděkovat za naprosto bezvadnou péči a kamarádství k mé dceři během "Divadelního tábora na Butově".
Nejen, že se Karolínce tábor líbil, ale moc by chtěla jet na příští a pokud by to bylo možné, navštěvovat během roku i nějaké kursy.
Samozřejmě rádi přijedeme na premiéru, moc se těšíme a doufáme, že do budoucna zůstaneme v kontaktu.

S pozdravem Brzáková Marie (maminka účastnice)


Ahoj,
na táboře se mi moc líbilo. Byla dobrá spolupráce a hodně srandy. Určitě bych jel příští rok. Natáčení bylo zábavné a ostatní hry také. Těch 14dní jsem si užil hodně a doufám, že příští rok opět......

Díky ADAM (účastník)


Trémička začala, když jsme byli tak 5 minut od tábora. Vážně jsem nevěděla, co od tábora čekat. Noví lidé a nové prostředí. Nastal herecký casting a my napjatě čekali, jaké role si zahrajeme a  já na svůj první scénář. V prostředí těch lidí, co tam byli, tréma rychle spadla, a  já už si jenom snažila zapamatovat jména všech. Překvapením mi byla kostymérna, která na film byla vážně krásně připravená. První líčení dopadlo dobře, ale natáčení nám bohužel překazilo počasí.
Upřímně jsem čekala "nerváka" režiséra, ale naštěstí byl po většinu natáčení klidný. Vážně jsem zvědavá, jak dopadne výsledný film, který se právě stříhá.
Je mi líto, za rok Vás tam budu zase otravovat... Počítejte se mnou! :-))

Katka (účastnice)


S lehkým zpožděním.
Omlouvám se, nedostala jsem se k e−mailu dřív a stále jsem přemýšlela, co bych tak asi napsala. Určitě bych chtěla, abyste věděli, že tábor se mi moc líbil. Naučila jsem se mnoho nových věcí a poznala mnoho nových lidí. Moc se mi po tom všem stýská a klidně bych tam zůstala ještě o týden dýl. Nejvíce mě nadchlo asi natáčení, jako asi každého. Byla to úplně jiná práce než v divadle, tolik zkušených lidí a tolik nových věcí a detailů. Moc jsem si to užila a zjistila, že bych se filmům a herectví chtěla věnovat i nadále. Také se mi moc líbily kostýmy a masky a vůbec celé ztvárnění našeho filmu. Ze začátku jsem z toho měla strach, ale nakonec jsem se uvolnila a mohla jsem si to všechno 100% užít. Celková táborová nálada na mě působila dobře: táboráky, jídlo, známí hosté, spolutáborníci, hry, lektoři, rozmlouvání, natáčení... Doufám,že budu mít příležitost jet zase příští rok. Ale chtěla bych se se slzami v očích omluvit z premiéry našeho táborového filmu na Barrandově. Mám toho hodně a stále jsem se rozhodovala mezi prestižní soutěží s baletem v České Lípě a Barrandovem, po dlouhém zvažování musím nakonec zvolit soutěž. Dřely jsme na to celý rok a s Natkou tančíme dvě hlavní role v popředí, mluvily jsme o tom i s paní učitelkou a ta nám řekla, že jestli nepojedeme my, tak nepojede nikdo. Je mi to velmi líto, ale nemůžeme to holkám udělat. A jestli bych mohla poprosit, abyste mi DVD s filmem poslali po Zuzce Kasové, moc bych to chtěla vidět. Děkuju moc. Je mi to moc líto a všechny ode mě pozdravujte... Jsem ráda,že jsem Vás poznala...

Vaše Terka ;)


Dobrý večer, ještě jednou obrovská poklona a poděkování. Dítě nám přijelo domů nadšené a až na konci tábora − úžasné. Ručičky nerozdrápané. Byli jste všichni moc úžasní.Vedoucí /asi/ střediska nám jako naprosto nezávislý pozorovatel řekl, že to, jakým způsobem jste se dětem věnovali, ještě nikde neviděl. Takže budete−li Majdu chtít i příští rok, udělejte si čárku v prezentačce. Byla jsem moc ráda,že byla nadšená i Hanča a její babička, když jsem je tak trochu uvrtala. Přeji Vám krásné dny a hlavně hodně úspěchů ve vaší činnosti a prosím prezentujte mé poděkování i ostatním.

Netolická (maminka)


Zdravím všechny :)... 12. 8. − 21. 8. jsem se zúčasnila hereckého a filmového tábora v Butově. Byl to můj 1. tábor vůbec, a tak jsem měla trošku obavy. Hned 1. den jsem zjistila, že všechno bylo zbytečné, všichni byli VELMI milí, příjemní a ochotní. Líbilo se mi i zorganizování tábora a všechna ta zábava... Nesmím zapomenout zmínit, že jsme točili film. To byly teprve zážitky, a těch nepovedených záběrů?? Těším se až ho uvidím. Myslím, že lepší tábor už nenajdu, a ani se o to nebudu pokoušet.. Příští rok určitě pojedu zas a už se na vás všechny těším :)...
Blanka (účastnice tábora)


Adamovi se na tábor příliš nechtělo (první tábor bez rodinných příslušníků), ale po pár dnech volal, že se mu tam líbí, což pro nás byla velká změna! Domů odjížděl nadšený a plný dojmů. Tábor mu poskytl kreativní prostředí se zázemím přátelských a aktivních lidí se smyslem pro humor a hlavně schopností pracovat s dětmi. Nechyběla ani „teta“, která obejme a potěší, když se stýská po rodičích a přijde s dobře míněnou radou pokud je to třeba. Bylo vidět, ze tábor je srdeční záležitostí lidí, kteří do toho dávají to nejlepši ze sebe. Nechyběla ani zpětná vazba ve formě stručného komentáře k ditěti, posouzení talentu, charakterových vlastností, a na čem je třeba pracovat. Velice cenné informace od nezávislých pozorovatelů... Tábor překonal všechna naše očekávání, a to jsme ještě neviděli filmíky! :) Děkujeme za Vaší energii a těšíme se na příští rok!

Nechvílovi (rodina účastníka tábora)


Chtěla bych Vám pro začátek všem (zúčastněným) moc poděkovat. Musím velmi ráda přiznat, že táborové dny byly těmi nejlépe prožitými dny celých prázdnin. Nejen, že se sešel kolektiv skvělých vedoucích, ale i z nás "dětí" se stala dobrá parta. Program byl pestrý tak, že se snad nikdo (koho zajímá film) nenudil. Nenašli jsme chvilku na stýskání a když, tak opravdu malinkou. Z mého pohledu nám v Butově nic nechybělo. Můžu vytknout jedinou věc..10 dní bylo táák málo. Moc se těším na náš film a především na další prázdniny, jejichž smyslem bude vyvíjet se pod dohledem a s pomocí tak úžasných a zkušených lidí, jako letos.

Váš bobřík - Pája Panznerová (účastnice tábora)


Herecký tábor, který se uskutečnil v Rekreačním středisku Butov poblíž města Stříbro, se opravdu vyvedl. Skvěle jsme se bavili, naučili jsme se spoustu nových věcí, vymyslely jsme si po chatkách skvělé scénky, které ostatní pobavily, natočili jsme skvělý film a ještě s tou chutí a radostí, že děláme to, co máme rádi, byla ještě lepší atmosféra. Poznali jsme nové kamarády, skvělé herce, režiséra, kameramana apod. Petra Špindlerová nás naučila spoustu věcí, které k herectví opravdu patří, jako například, jak se má správně mluvit, dýchat, stát apod. Herečka Markéta Plánková si s námi dokonce zahrála i v jedné scénce.S ostatními, co život ve světě popularity a slávy nezná a nežije v něm, jsme si říkali, že ikdyž jsou Markéta i Petra známé, jsou to stejní lidé jako ostatní.Nepřijely s tím, že by se nad druhými povyšovaly, co všechno dovedly.Zkrátka skvělé ženské, které jak se dá říci, jsou "pouze" slavné :-). Akorát jedna připomínka, která se netýká lidí nebo plánů z tábora, ale jídelny. Tam bylo opravdu dobré jídlo snad jen 2x + snídaně. Ale pokud má být příště tábor jinde, tak příště snad budou lepší jídla :-). Tábor jsem si moc užila a všichni mi moc chybí. Těším se, až se znovu potkáme,

Romča (účastnice tábora)


Chci vam napsat a podekovat ze tenhle tabor byl jeden z mych nejlepsich moc jsem si to uzila a tesim se na to jak pristi rok pojedu. Ten tabor me velmi bavil a rada sem tam delala maskera a take sem si rada zahrala. Moc dekuji a tesim se na vas

Lucka (účastnice tábora)


Bylo to krásné sranda hry sporty film a na konci se rozdávaly latexové masky. Dokonce už sem přinutila i kámošku aby tam jela :) a skvela parta všichni byly moc milí a už se těším na další tábor.

Natálka (účastnice tábora)


Děkujem za info jaká Aní je, je to vlastně to co jsi nám řekla. Pokud bude tábor v příštím roce můžete s Aní na 99% počítat,byla moc spokojená a těší se na další pokud bude. Jo a kdy dostanem fotky a film? Mějte se moc krásně a pozdravujte osazensto tábora.

Gábi a Aní (maminka a účastnice tábora)


Chci poděkovat organizátorům a kamarádům z tábora.Jela jsem tam s tím,že se seznámím s novými kamarády a lidmy.Věděla jsem,že se bude natáčet film a taky o čem bude.....,ale tohle jsem nečekala.Jela jsem tam s kamarádkou,s tátou a sestrou.Můžu říct,že jsem byli příjemě překvapeni programem,který pro nás byl přichystán,ale také lidmi,kteří pro nás program připravili.Také bych chtěla poděkovat Petře,která mě zapojila do hlasové nahrávky.Moc mě to bavilo!!!Dále také Pavle,která mě naučila krásně líčit a vždy se vším pomohla.Lucce,která nám vysvětlovala celý filmový štáb a vše kolem něj....Markétce!Ta si pro nás připravila zábavné hry!Janičce,která nám dávala svačiny i těsně před večerkou :-D.A tatínkovi.Ten nás všechny někdy štval,byl NERVÓZNÍ,atd...Ale film s námi dotočil a myslím,že vše bude stát za to!Ještě bych chtěla poděkovat celé chatce číslo 22.....:-D!!!A všem kamarádům z celého tábora.Na další tábor jedu na 100% a už se nemůžu dočkat!!!Moc děkuji za nezapomenutelné zážitky!

Kikoušek (účastník tábora)